Hakkımızda

pabucino-ayakkabi-logo-1515627351.jpg

Pabucino Ayakkabıcılık 2008 yılından bu yana Sanal Mağazacılık alanında hizmet vermiş ve yüzlerce eticaret mağazasıyla ve tedarik hizmetleriyle ülkemizde güvenli ve tüketici yasalarıyla birebir uyumlu sanal mağazacılığın pekişmesine katkıda bulunmuştur. 

pabucino.com'la direkt imalattan eticaret müşterisine aracısız, uygun fiyatlı, kaliteli ürün hizmeti

pabucino.com ürün yelpazesini, dünya moda akımları ile Türk giyim ve yaşayış tarzını göz önünde bulundurarak, en trend modelleri ve renkleri bir araya getirerek oluşturmaktadır. Müşterilerini ara toptancılara, distrübütörlere ödenen mali külfetten kurtarmak amacıyla kendi imalat altyapısını kurmuş ve en trend ürünlerde toptan fiyatına perakende satış yapmaktadır.

2008'den bu yana sektörde büyümeye devam eden firmamız, temel ilkesi olan, %100 müşteri memnuyeti ilkesini ilk kez pabucino.com girişimiyle ayakkabı sektörüne de taşıyan firmamız, kendi imalathane ve lojistik imkanlarıyla, her türlü özel talebe yanıt vermeye çalışmaktadır.

Sınırsız ve süresiz kampanyalarla her bütçeye uygun ürünler pabucino.com da

Tüm müşterilerimizin kampanyalarımızdan zamanında haberdar olabilmesi için kampanyalarımızı farklı kanallardan duyurmaktayız. Sitemiz ve facebook sayfamız aracılığıya güncel takip edebileceğiniz kampanyalarımızla en trend ürünleri, outlet fiyatlarıyla online olarak satın almanız mümkün.