Vizon Rengi Topuklu Bayan Bot 6150

Topuk Yüksekliği : 12 Cm

Platform Yüksekliği: 3 cm

Dış Materyal : Sentetik Deri

İç Materyal :Sıcak astar

Taban Dış Materyali :Jurdan Taban

Teslimat Bilgisi İçin Numara Seçimi Yapınız

Siparişiniz Üretim Yapılarak Gönderilecektir. Kargoya Teslim Süresi 15 İş Günüdür

149,00 TL

33 Numara Bayan Bot

İnsanların hayatına ilk kez giriş yapmış olan en ilkel bot modeli, milattan önce 1000'li yıllarda Alaska'da yaşayan hayvanların derilerinden yararlanarak aşırı soğuklara karşı yapılmıştır. O günden bugüne çeşitli tasarımlarla yaşamımızda var olan bot modelleri aynı amacını koruyarak dış görünüm ve tarz olarak almış başını yürümüştür.

Modanın en sezon hayatımıza baştan sona yenilik kazandırmasıyla botlarda üzerine düşen moda yeniliklerinden üzerine düşen payı almaktadır. Yenilikleri en yakından takip ederek sürekli olarak geliştirmeyi hedefleyen Pabucino Ayakkabı, özellikle bayan botları üzerinde görülmemiş türden tasarımlara imza atmaktadır.

Küçük ayaklara sahip oldukları için hayatı kendine zindan eden bayanlarımızı düşünerek küçük kalıplardan oluşan 32 numara bayan bot, 33 numara bayan botve 34 numara bayan bot gibi kalıplar da çok fazla model uygulaması yaparak tüm bayanları memnun edebilmenin amacı içerisinde olmuştur.

33 numara bayan botları; zorlu kış koşullarında kışa meydan okurcasına, ayaklara kış boyunca sıcaklık hissi vererek asıl amacını yerine getirerek, aynı zamanda da tasarım ve şıklık anlamında trend modelleri tüm müşterilerinin beğenisine sunulmuştur.

Kaliteli ve gerçek deri kullanılarak ortaya çıkarılan yeni model 33 numara bayan botları;  günlük kullanımın yanı sıra kış aylarındaki özel davetleriniz için de ayrı ve çok özel modellerden oluşmaktadır.

Öncelikle ayak sağlığını ön planda tutan Pabucino Ayakkabı bayan botlarını üretirken ayağı terletmeyen, sıkmayan ve yormayan türden kalıp ve deri tercihlerinden yaralanarak üretilmiştir.

Sizlerde 33 numara bayan bot ayakkabılarından; spor bot, günlük bot, topuklu bot, dolgu topuklu bot, düztaban bot veya abiye bot modellerinden dilediğinize hem de 33 numara garantisi ile kolayca kavuşabilir, kışın soğuk havasını ayaklarınızdaki botlarla sımsıcak bir havaya dönüştürebilirsiniz.

Ayaklarına önem veren, 33 numara bayan bot bulma konusunda sıkıntı yaşayan tüm bayanlar, sizlerin tüm sıkıntılarını ortadan kaldırarak, dilediğiniz modelin 33 numarasını giyme hakkını sunmaktayız. Unutmayın küçük ayaklara sahip kişiler her zaman daha çekici ve zarif bulunmuştur. Bu yüzden ayaklarınızın küçüklüğü ile gurur duyun, ayaklarınıza Pabucino Ayakkabı’dan istediği modelin 33 numarasını alarak sevindirin.

Ayaklar sizin, 33 numara bayan bot üretmek bizim, beğenmek, seçmek, giymek sizin, gururlanmak bizim, rahat ve sağlıklı bir şekilde kullanması sizin işiniz.

Önerilen Ürünler

Yukarı Çık