Örgülü Siyah Bayan Bot 4536

Topuk Yüksekliği: 3 cm

Dış Materyal : Sentetik Deri

İç Materyal : Sıcak Astar

Taban Materyali : Özel Taban 

Teslimat Bilgisi İçin Numara Seçimi Yapınız

Babet Bot Modellerimiz 33 numaradan 43 numaraya kadar üretilmektedir.

Siparişiniz Üretim Yapılarak Gönderilecektir. Kargoya Teslim Süresi 15 İş Günüdür

149,00 TL

Büyük numara bot modelleri

Havalar soğumaya başladı ve kışlık kıyafetler de gardolapta ki yerini almaya başladı. Sadece kışlık kıyafetlerde değil aynı zaman da ayakkabı ve botlar da meydana çıktı. Çünkü soğuk kış günlerde sadece kalın kıyafetler ve botlar insanları ısıtır. Soğukların gelmesi ile de modacıların kış tasarımları her alanda bir bir meydana çıkmaya başladı.

Geçen sezonun önde gelen bot trendleri bu sezonda farklı çizgi ve modellerle kendini göstermektedir.  Bot modellerinde en çok sıkıntı yaşayan grup Büyük numara bot modelleri olan gruptur. Çünkü bu gruba bot tasarlarken ayakları daha küçük ve zarif gösterecek tasarımlara yönelmek zorundasınız. Çok cafcaflı ve şatafatlı modeller bu grupta olan ayakkabı modellerini olduklarından daha gösterişli ve büyük gösterecektir. Buda itici bir görünüme sahip olmanıza yol açar ki, kimsede bu duruma düşmek istemez.

Büyük numara bot modelleri, önümüzde ki sezon için hazırlanan tasarımlarını incelediğimizde sadeliğin ön plana çıktığı, genelde yandan fermuarlı ve esnek deriden oluşan kumaşlar olduğunu görmek mümkündür. Esnek olmasının da en büyük avantajı ayaklarınızı sıkmayacak ve içinde rahat etmenizi sağlayacaktır.

Büyük numara bot modelleri giymek durumunda olan insanların en büyük sorunlarından bir tanesi de ayaklarına göre çeşidin fazla olduğu model bulamamaktır. Eskiden özellikle 40 numara üstü bayan ayakkabısı bulmak çok büyük sıkıntıydı. Fakat şimdilerde bu sorunda aşılmış gibi görünmekte. Bayanların fiziksel gelişimi göz önüne alındığında tasarımcıların büyük ayakkabı numaralarına yönelmelerinin ne kadar doğru bir davranış olduğunu sizde tespit edebilirsiniz.

En çokta büyük numara bot modelleri gibi ayakkabı çeşitlerinin bulunmasında sıkıntılar yaşanmaktaydı. Lakin günümüzde sadece ayakkabı mağazalarında değil, aynı şekilde internet üzerinden satış yapan, sanal mağazalardan da istediğiniz ayak numarasında bot ve diğer ayakkabıları alabilme şansınız bulunmaktadır.

İnternet üzerinden bot almak isterseniz fiyatların dışarıya göre daha uygun olduğunu görebileceksiniz. İnternet üzerinden ayakkabı alabilmenin bir diğer avantajı da dışarı da, yani reel hayatta, mağazalarda bulamayacağınız kadar çok çeşitli ürünü ve büyük numara ürünü internet üzerinde ki sanal mağazalardan temin edebilirsiniz. 

Önerilen Ürünler

Yukarı Çık