Zincirli Siyah Bayan Bot 1435

Topuk Yüksekliği: 3 cm

Dış Materyal : Sentetik Deri & Sentetik Süet 

İç Materyal : Sıcak Astar

Taban Materyali : Özel Taban 

Teslimat Bilgisi İçin Numara Seçimi Yapınız

Babet Bot Modellerimiz 33 numaradan 43 numaraya kadar üretilmektedir.

Siparişiniz Üretim Yapılarak Gönderilecektir. Kargoya Teslim Süresi 15 İş Günüdür

149,00 TL

Bot modelleri

Malumunuzdur ki kış ayları yaklaşmakta. Kış soğukların habercisi olduğu kadar bayanlar için kış modasının da habercisidir. Çünkü biz her mevsimde modayı takip eden ve modaya uygun giyinmeyi seven canlılarız. Kış aylarında mutlaka bir ayakkabı türü ön plana çıkar. Bu çizme grubundan da olabilir bot grubundan da olabilir. Önümüzde ki sezonda ise Bot Modelleri diğer ayakkabı gruplarını geride bırakıp, daha çok tercih edilecek gibi gözükmektedir.

Bu kanıya da şuradan varıyoruz ki; ayakkabı tasarımcıları yeni sezon modellerini birbir defilelerle müşterilerine tanıtmaktalar. En çok öne çıkan modellerin bot modelleri olduğunu gözlemlemek hiçte zor olmamakta. Hemen hemen her kıyafetinizin altına giyebileceğiniz kadar çok ve zengin bir sezon sizleri beklemekte.

Ayağınıza bot alırken dikkat etmeniz noktaları sıralayacak olursak; Öncelikle nasıl bir ayakkabı ile konsept oluşturacaksınız ona bakmalısınız. Bot modelleri her kıyafetin altına olan ayakkabı modelleri arasında geçmez. Biraz daha spor kıyafetleri tamamlamak için kullanılan bir ayakkabı türüdür.  Ayakkabı tercih edilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise kıyafetin çizgisi ile uyumlu olması. Yani bazı botlar vardır ki iyice kaba ve dağ gezmelerine uygun modellerdir. Bir dağ gezisinde eşofmanlarınızı en güzel bu botlarla kombin edebilirsiniz. Birde gündelik hayatın için de kot pantolon vb. kıyafetlerin altına giyilen bot modelleri vardır. Bunlar diğerlerine göre daha naif ve zarif bir çizgide tasarlanmış modellerdir. Bot ayakkabı alırken bu noktalara çok dikkat etmelisiniz.

Önümüzde ki sezonun önde gelen bot modelleri; toprak rengi, kahverengi, siyah ve krem gibi renklerdir.

Son birkaç yılın vazgeçilmez ayakkabı çeşidi olarak kabul edilen UGG botlarda önümüzde ki yılın trendlerinde başı çekmektedirler. İçi yünlü ve yüksek tabanlı modelleri ile kışın tüm soğuğundan sizi koruyacak sıcacık modellerde ki botlardır.

Yine önümüzde ki sezonda bot trendleri incelendiğinde yandan tokalı ve yerden oldukça yüksek botların senenin trendleri arasında olduğunu söylemek mümkündür. Bot ayakkabı dünyasında her zevke ve bütçeye uygun bir bot modeli bulunmaktadır. Yeter ki siz neyi istediğinize karar verin…

Önerilen Ürünler

Yukarı Çık