Tokalı Kahverengi Bayan Bot 2950

Topuk Yüksekliği : 3 Cm

Dış Materyal :  Sentetik Deri

İç Materyal :Sıcak Astar

İç Taban: Petli Taban

Taban Dış Materyali :Jurdan Taban

Teslimat Bilgisi İçin Numara Seçimi Yapınız

Babet Bot Modellerimiz 33 numaradan 43 numaraya kadar üretilmektedir.

Siparişiniz Üretim Yapılarak Gönderilecektir. Kargoya Teslim Süresi 15 İş Günüdür

149,00 TL

Tokalı bot modelleri

Herkesin kendine özgü bir giyim tarzı ve stili vardır. Bazı insanlar klasik giyimi benimserken, bazı insanlar da sporun rahatlığını tercih etmektedirler. Aslında son yıllarda moda tasarımcıları bu iki çizgiyi birleştirerek hem klasik şıklığını hem de sporun verdiği rahatlığı müşterilerine sunmaktadırlar. Bu yeni trend klasik – spor çizgisi aynı şekilde ayakkabı dünyasına da hızlı bir giriş yapmıştır. Eskinin 2 çeşit ayakkabı çizgisine şimdi birde klasik – spor karışımı olan ayakkabı tarzları eklenmiştir.

Ayakkabı dünyasının içinde hem rahatlığı hem de klasik çizginin şıklığını bize sunan en dikkat çekici ayakkabılar Tokalı Bot modelleri olarak örnek verilebilir. Malumunuzdur ki önümüz kış. Sonbaharın gelmesi ve havaların yavaş yavaş soğuması ile birlikte kışlık bot ve çizmelerde sezon açılışlarını yapmış bulunmaktalar. Önümüzde ki sezonun en çok tercih edilecek ayakkabı trendine bakılınca kış için Tokalı Bot modelleri olduğunu söylemek hiçte zor olmayacaktır. Bu sene ayakkabı tasarımcıları bu tarz botlara kreasyonlarında fazlasıyla ağırlık vermiş bulunmaktalar.

Normal hayatta, kış aylarında bot giymeyi tercih eden bayanlar çok iyi bilirler ki botlar biraz daha spora kaçan, hatta bazen kaba ve hantal modelli ayakkabılar grubunda yer alırlar. Oysa önümüzde ki sezon için bu durum tam aksi bir çizgi izlemekte. Çok şık ve birbirinden güzel modellerde Tokalı bot modelleri hem çok zarif hem de her kıyafetin altına rahatlıkla giyilebilecek rahatlıktadır.

Tokalı bot modelleri incelendiğinde daha çok beyaz pırlanta gibi parlayan taşlardan yapılmış modellerin öne çıktığını görebilmekteyiz. Ayrıca bu tarz botlara en çok yakışan renklere gelecek olursak; dore, gri, beyaz ve siyahtır. Bu renklerde önümüzde ki sezonun trend ayakkabı renkleri olmaya aday olan renklerdir.

Bu tarz bir botu nerede kullanabilirim diyorsanız size tavsiyemiz şık bir abiyenin altına, kış aylarında verilen özel davetlerde giymek için kullanabilirsiniz. Ayrıca daha az taşlı ve sakin olan modellerini de gündüz gezmelerinde kot pantolonun altına tercih edebilirsiniz. Abiyeler için hazırlanmış olan modeller oldukça süslü ve taşları ile göz alıcı modellerdir.

Önerilen Ürünler

Yukarı Çık