Siyah Bağcıklı Topuklu Bayan Bot 7150

Topuk Yüksekliği : 12 Cm

Platform Yüksekliği: 3 cm

Dış Materyal : Sentetik Deri

İç Materyal :Sıcak astar

Taban Dış Materyali :Jurdan Taban

Teslimat Bilgisi İçin Numara Seçimi Yapınız

Siparişiniz Üretim Yapılarak Gönderilecektir. Kargoya Teslim Süresi 15 İş Günüdür

149,00 TL

Küçük numara bot modelleri

Son yıllarda giyim kadar ayakkabıda moda trendleri ile dikkat çekmektedir. Ayakkabı tasarımcılarının ellerinden çıkan eşsiz modellerde ki ayakkabılar, müşterilerin fazlasıyla dikkatini çekmekte ve beğeni toplamaktadır. Her yeni sezonda yeni bir ayakkabı türü ön plana çıkmaktadır. Önümüzde kış sezonu olduğu için daha çok kışlık bot vb ayakkabıların sezonu açılmaktadır.

Bot ayakkabı modelleri önümüzde ki sezonda öne çıkan şık tasarımlarıyla, kadınların kalbinde taht kurmaya aday gözükmekte. Hele ki küçük numara bot modelleri çeşitlilik yönünden oldukça zengin bir kreasyonla karşımıza çıkmakta. Küçük numaralar ayakkabı türlerinin hepsinde çok avantajlı oldukları gibi botlarda da oldukça avantajlı bir trende sahiptirler. Küçük ve naif bir yapıya sahip olan bu ayakkabı numaralarında her çeşit modeli rahatlıkla uygulayabilirsiniz.  Onun içinde her zaman çok zengin bir kreasyona sahip olmaktadırlar.

Küçük numara bot modelleri incelendiğinde daha çok taşlı modellerin öne çıktığını söyleyebiliriz. Küçük ayaklı bayanlar bu kış abiyelerinin altına kesinlikle bu taşlı modellerde ki botları tercih edip kullanacaktır. Bu modelleri ayrıca kokteyl, düğün, balo gibi etkinliklerin tamamında da kullanabilirsiniz.

Küçük numara bot modelleri kullanan bayanlar bunun tüm avantajlarından faydalanırlar. Şöyle ki, bu tarz küçük ayaklara sahip olan bayanlar, rahatlıkla mini etekle ve kısa kıyafetlerle kombin sağlayabilir. Çünkü ayaklarını saklama ihtiyacı duymazlar. Ayakları küçük olduğu için ayakkabıyı en güzel şekilde taşır ve şıklığı da dışarıya yansıtırlar.

Küçük numara bot modelleri kullanan bayanlara tavsiyemiz, önümüzde ki kış sezonunda dize kadar uzayan çizme modellerini, kalın muz çorap ve mini eteklerle kombin ederek şık kombinler yaratmalarıdır. Bu kombin yeni sezonunda trendlerinden olmaya aday bir modeldir. Ayrıca küçük ayaklı olmanın bir diğer avantajı da botu çok güzel taşıyabilmeleridir. Şöyle ki tamamen bacağı saran, dar bot modellerinde büyük ayaklar insanı iter. Fakat küçük ayaklı bayanlar da bu tam tersi çekici bir konsept oluşturur. Küçük ayaklı hanımların alacak olduğu bot modellerinde çeşit ve aksesuarlar oldukça fazladır. Ayrıca her bütçeye uygun bir bot modelini de rahatlıkla bulabilirsiniz

Önerilen Ürünler

Yukarı Çık