Siyah Bağcıklı Platform Topuk Bayan Bot Genişlet

Siyah Bağcıklı Platform Topuk Bayan Bot

Yeni

Topuk Yüksekliği : 12 Cm
Platform Yüksekliği : 3 cm
Dış Materyal : Sentetik Deri
İç Materyal : Sıcak Astar
Taban Dış Materyali : Jurdan Taban

Teslimat Zamanı Bilgisi İçin Numara Seçimi Yapınız

Daha Fazla Bilgi

Siparişiniz 2 İş Günü İçinde Kargoya Teslim Edilir.

249,00 TL

KDV Dahil

Siyah Bağcıklı Platform Topuk Bayan Bot, platform topuklu bağıcıklı bayan bot modelleri arasında en çok beğenilen ve tercih edilen bot modellerindendir. Siyahın asilliği platform topuğun iddialı tarzı ve bağıcıkla postal havası verilmiş tarz birleştiğinde spor giyim tarzının vazgeçilmez parçalarından biri olan siyah bağıcıklı platform topuk bayan bot, ayakkabı dolabınızın en tarz seçimi olmaya adaydır. Her tarz ile kombinlenebilme özelliğiyle siyah bot sıklıkla kullanmak isteyeceğiniz bir bot modelidir. Kot pantolonlarla kombinleyerek spor dişi bir tarz oluşturabilir ya da uzun eteklerle günlük bir stile kavuşabilirsiniz. Dar bir mini etekle çarpıcı bir tarz oluşturabilir ya da kloş bir mini etekle şirin bir genç kız tarzı yaratabilirsiniz. 

Küçük Numara Bayan Bot kategorisinde, 32 numara33 numara34 numara ve 35 numara olarak üretilmekte olan siyah bağıcıklı platform topuk bot, ayak konforunuz ön planda tutularak jurdan tabandan imal edilmiştir. Dış materyal olarak, birinci kalite sentetik deri, iç materyal olarak ayak sağlığınıza uygun sıcak astar kullanılmaktadır.

Siyah Bayan Bot, 3 Cm platform, 12 Cm Topuk yüksekliğine sahiptir. Asker postallarında kullanılan metal bağıcık yuvalarıyla platform topuğun bilindik abiye havası dağıtılıp spor bir tarz katılmıştır.  Zarif bombeli burun yapısı, ayak parmaklarınızın botun içinde rahatça hareket etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bilek kısmına yerleştirilen parlak metal zımbalar siyah bota zerafet katmaktadır.

Topuk Yüksekliği : 12 Cm

Platform Yüksekliği : 3 cm

Dış Materyal : Sentetik Deri

İç Materyal : Sıcak Astar

Taban Dış Materyali : Jurdan Taban

Renk Siyah

Şu anki müşteri yorumları.

Write a review

Siyah Fermuarlı Düz Topuksuz Bayan Bot

Topuk Yüksekliği: 3 cm
Dış Materyal : Sentetik Deri & Sentetik Süet 
İç Materyal : Sıcak Astar
Taban Materyali : Özel Taban 

Teslimat Zamanı Bilgisi İçin Numara Seçimi Yapınız