Kırmızı Yüksek Platform Topuk Bayan Bot Genişlet

Kırmızı Yüksek Platform Topuk Bayan Bot

Yeni

Topuk Yüksekliği : 12 Cm
Platform Yüksekliği: 3 Cm
Dış Materyal : Sentetik Deri
İç Materyal : Sıcak Astar
Taban Dış Materyali : Jurdan Taban

Teslimat Zamanı Bilgisi İçin Numara Seçimi Yapınız

Daha Fazla Bilgi

Siparişiniz 2 İş Günü İçinde Kargoya Teslim Edilir.

249,00 TL

KDV Dahil

Kırmızı Yüksek Platform Topuk Bayan Bot, platform topuklu bayan bot modelleri arasında en çok beğenilen ve tercih edilen bot modellerindendir. Kırmızının göz alıcılığı platform topuğun iddialı tarzıyla birleştiğinde kadınsı giyim tarzının vazgeçilmez parçalarından biri olan kırmızı yüksek platform topuk bayan bot, ayakkabı dolabınızın en tarz seçimi olmaya adaydır. Siyah ve lacivertle kombinlendiğinde kırmızının vuruculuğu artar, siyah ya da lacivert bir kotla kombinleyerek spor dişi bir tarz oluşturabilir ya da uzun eteklerle abiye bir stile kavuşabilirsiniz. Dar bir mini etekle çarpıcı bir tarz oluşturabilir ya da kloş bir mini etekle şirin bir genç kız tarzı yaratabilirsiniz. 

Küçük Numara Bayan Bot kategorisinde, 32 numara, 33 numara, 34 numara ve 35 numara olarak üretilmekte olan kırmızı platform topuk bot, ayak konforunuz ön planda tutularak jurdan tabandan imal edilmiştir. Dış materyal olarak, birinci kalite sentetik deri, iç materyal olarak ayak sağlığınıza uygun sıcak astar kullanılmaktadır.

Kırmızı Bayan Bot, 3 Cm platform, 12 Cm Topuk yüksekliğine sahiptir. Arka kısmına yerleştirilen fermuar bota giyme rahatlığı kazandırırken diğer yandan şık bir görünüme katkıda bulunmuştur. Zarif bombeli burun yapısı, ayak parmaklarınızın botun içinde rahatça hareket etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bilek kısmına yerleştirilen mat metal tokalı kemer kırmızı bota zerafet katmaktadır.

Topuk Yüksekliği : 12 Cm

Platform Yüksekliği : 3 Cm

Dış Materyal : Sentetik Deri

İç Materyal : Sıcak Astar

Taban Dış Materyali : Jurdan Taban

Renk Kırmızı

Şu anki müşteri yorumları.

Write a review

Siyah Fermuarlı Düz Topuksuz Bayan Bot

Topuk Yüksekliği: 3 cm
Dış Materyal : Sentetik Deri & Sentetik Süet 
İç Materyal : Sıcak Astar
Taban Materyali : Özel Taban 

Teslimat Zamanı Bilgisi İçin Numara Seçimi Yapınız